+48 535 674 461
kontakt@widzowielive.pl

Widzowie live Facebook

Wyświetlanie jednego wyniku

Dlaczego warto kupić Widzowie transmisji na żywo facebook ?

W tym miejscu masz możliwość zakupienia usługi jaką jest Widzowie transmisji na żywo facebook . Dzięki tej usłudze możesz w szybki i kompleksowy sposób zwiększyć ilość oglądających twojego live. Usługa obecnie zyskuje bardzo na popularności na Facebooku gdyż bardzo dużo sklepów rozszerza swoją działalność o sprzedaż live na transmisjach. Jest to najlepszy moment aby skorzystać i czerpać korzyści jakie z tego płyną.

Widzowie transmisji na żywo facebook
Widzowie transmisji na żywo facebook
Widzowie transmisji na żywo Facebook live

Co zyskam dzięki usłudze Widzowie transmisji na żywo facebook?

Dzięki tej usłudze twoja transmisja zyska na popularności i atrakcyjności. Nowi widzowie chętniej odwiedzają transmisje, które mają więcej oglądających niż pozostałe. Wybij się i zajmuj pozycję w fb watch wyżej niż inne live. Dodatkowo do każdego pakietu Widzowie live facebook możesz dokupić udostępnienia w ilości 25/50/100 sztuk. Wszystkie te zabiegi marketingowe mają na celu zwiększenie zasięgów i ilości widzów na twojej transmisji.

Jak szybko zadziała usługa?

Usługa Widzowie transmisji na żywo facebook jest dodawana maksymalnie w 15 minut od startu live. Zawsze odczekujemy chwilę aby naturalni widzowie dołączyli w pierwszej kolejności a następnie przechodzimy do dodania swoich widzów oraz udostępnień na grupach sprzedażowych/transmisyjnych/ogłoszeniowych. Jeżeli potrzebujesz niestandardowy sposób dodania widzów napisz do nas i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

Jaka jest gwarancja zadziałania usługi?

Dajemy 100% gwarancji na wykonanie naszej usługi i rezultaty. Jeżeli wydarzyłaby się jakaś sytuacja typu. awaria systemu lub inne komplikacje oczywiście klient dostaje od nas natychmiastowy zwrot środków i kod rabatowy na przyszłe zamówienia. Dbamy o to aby nasi klienci czuli jak największą satysfakcję z naszej współpracy.

Jak działa usługa Widzowie transmisji na żywo facebook?

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

Jeżeli masz jakieś inne pytania co do działania naszej usługi do skontaktuj się z nami poprzez messenger chat na stronie głównej lub przez formularz w zakładce kontakt.

We have much planned for the future, working with great clients and continued software development. If you'd like to join our team, then we'd also love to hear from you.

Copyright © 2019               Privacy Policy        Terms

© 2019 All rights reserved. Developed at SecretLab, theme wcore. Build with Atiframe.

Scroll to top
Otwórz Chat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj 👋
W czym mogę ci pomóc?